Vaka Çalışması: Neden İyi Çalışanlarımızın Hepsini Kaybediyoruz?

Aralık 2020

Daha fazla içerik için

SambIan Partners’ın İK başkanı Mary Donillo, Sambian’ın ticari tasarımdan sorumlu direktör yardımcısı Tom Forsythe’ı ofisine çağırdı. Perşembe günü de bitmişti; Chicago’da akşamüstü olmuştu ve ofisteki floresanlar iyice göz kamaştırıyordu. Mary içten bir şekilde söze başladı: “Hey, Tom. Gitmeye karar vermene çok üzüldüm. Herkes seni bundan vazgeçirmeye çalışsa da kararını çoktan verdiğini biliyorum. Ama en azından nedenini anlamamıza yardımcı olabilir misin?”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KARAR ALMAK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş