Vaka Çalışması: İyi Bir Fikir Başarı için Yeterli mi?

Mayıs 2020

Daha fazla içerik için

Hakan Yaşdal

Bir CEO, beklenen hedeflere ulaşamayan inovatif ürününe yönelik tamam mı devam mı kararını vermeye çalışıyor... Deniz arabasından hızlıca inerek, restoranın kapısına yöneldi. Önceki toplantısı tahmininden biraz uzun sürmüştü, geç kalmak istemediği için telaşlıydı. Küresel bir strateji danışmanlık şirketi olan Pime Consulting’in Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetici Ortağı olarak görev yapan Deniz müşterileriyle yakın ilişkilere çok önem veriyordu ve o gün eski müşterisi Ali ile öğle yemeği yiyecekti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KARAR ALMAK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş