Daha fazla içerik için

BİR ENERJİ ŞİRKETİNDE çalışan mühendislik direktörü (biz kendisine John Healy diyelim) patronunu daha ucuz ve daha güvenli bir gaz temizleme teknolojisi kullanılmasına ikna etmeye çalışıyordu. Patronu, yani genel müdür mevcut sistemi daha bir yıl önce değiştirmemiş olsaydı bu kolay bir görev olabilirdi. Halbuki Healy’nin deyimiyle ikna görevi “hassas bir süreç” olacaktı. Neyse ki yeni teknolojiyle ilgili kullanıcı yorumları geçen birkaç ay içerisinde çıkmıştı. Healy, GM’e ve diğer üst düzey...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş