Sağlık Hizmetlerini İyileştirecek Strateji

Ekim 2013

Daha fazla içerik için

Serge Bloch

Sağlık hizmetlerinde sıradan iş yapma devri kapandı. Dünya genelinde tüm sağlık hizmeti sistemleri, iyi niyetli, iyi eğitimli klinik uzmanlarının sıkı çalışmasına rağmen artan maliyetler ve değişken kaliteyle mücadele ediyor. Sağlık hizmeti liderleri ve karar alıcılar, yolsuzlukla mücadele, hataların azaltılması, uygulama kılavuzlarının kullanımı, hastaları daha iyi “tüketiciler” haline getirmek ve elektronik tıbbi kayıtlar gibi, giderek artan sayıda pek çok düzeltme denediler.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş