Girişimciliğe Tasarım Düşüncesi Desteği

Kasım 2013

Daha fazla içerik için

Girişimcilik sadece bir meslek değil bir hayat tarzı. Bu doğrultuda girişimci hayat tarzını büyütmek ve gerçekleştirmek adına bir yol haritası oluşturmak son derece önemlidir. HBR Türkiye’nin de Ekim sayısında “Tasarım Düşüncesi Hizmet İnovasyonuna Nasıl Dönüşür?” adlı makalede ayrıntısıyla ele alınan design thinking, yani tararım düşüncesi, özünde yaratıcı ve çözüm odaklı düşünce becerisi ve sürecidir. Bu süreci tanımlamak kolay olsa da pratiğe dökmek büyük bir farkındalık ve özveri gerektirir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş