SabancıDx'in CEO’su ile Gelenekseli Dijitalle Sarsarak Fark Yaratmak Üzerine

Nisan 2020

Daha fazla içerik için

Güler Sabancı ve Mehmet Göçmen bana “Sabancı Holding’i Yeni Neslin Sabancısı vizyonuyla ciddi bir dönüşüm yolculuğuna çıkarmak istiyoruz. Merkezinde de dijitalleşme olacak. Bu işte sen de var mısın?” diye sorduğunda bu teklifin oldukça özel bir fırsat olduğunu düşündüm. Sabancı Holding gibi, Türkiye’nin sanayisine liderlik etmiş bir holdingin ciddi bir dönüşüm içerisine girmesi, kendi dönüşümü kadar Türkiye’nin dönüşümünü de önemsemesi ve buna liderlik edip sahaya çıkması beni ciddi anlamda heyecanlandırmıştı. Meydan okumayı seven ve bu meydan okumalardan, sınırları zorlamalardan beslenen bir insan olarak Sabancı Holding’in dijital dönüşümünde nelerin yapılabileceğini ve barındırdığı müthiş fırsatları düşündüm

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş