İklim Krizine Dair Zor Sorular

Nisan 2020

Daha fazla içerik için

Dünyanın, iklim değişikliğinin katastrofik etkilerinden kaçınması için iş dünyasında da büyük değişimler olması gerekiyor. Ancak bu süreçte sizin rolünüzün ne olduğunu anlamak kolay olmayabilir. Hatta sizin bir fark yaratma imkanınız olup olmayacağını anlamak da zordur. Giriş seviyesinde bir çalışan olarak veya bir küçük ölçekli şirket sahibi olarak nasıl bir fark oluşturabilirsiniz? Bilimin bize söylediklerini kapitalizm çizgisi içerisinde yapmak mümkün mü? Gezegenimiz lanetlenmiş gibi görünürken iyimser olmak doğru mu? Kapak makalemizin yazarı Andrew Winston bu sorulara yanıt bulmamıza yardımcı olabilir. HBR olarak Winston’a insanların dile getirdiği bazı kaygıları ve soruları yönelttik. İşte bu söyleşiden öne çıkanlar

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş