Proje Ekonomisi Burada

Aralık 2021

Daha fazla içerik için

Projeler sessiz ancak emin adımlarla ekonominin motoru olarak kabul edilen operasyonların yerini alıyor. Bu değişimin olacağı uzun zamandır belliydi. 20. yüzyıl boyunca, operasyonlar (organizasyonları yürütmeye yönelik faaliyetler) muazzam bir değer yarattı. Bunu mümkün kılan, verimlilik ve üretkenlikte yaşanan gelişmeler oldu. Ancak internetin gösterdiği müthiş gelişime, ürün yaşam döngülerinin kısalmasına ve yapay zeka ve robotik biliminde kaydedilen ilerlemelere rağmen, içinde bulunduğumuz yüzyılda Batı ekonomilerinin üretkenlik büyümesinde kayda değer bir artış gözlemlenebilmiş değil.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş