Daha fazla içerik için

Son 20 yıl zarfında, ürün, hizmet ve süreçleri geliştirmeye yönelik çevik yaklaşım iş dünyasına damga vurdu. Bu yaklaşım organizasyonlara küçük, güçlendirilmiş ve çapraz fonksiyonlu takımları benimsemelerini; inisiyatifleri ve zorlu görevleri ufak modüllere ayırmalarını ve hızlı prototiplendirme, sıkı müşteri geribildirimi döngüleri ve seri adaptasyon tekniklerini kullanarak çözüm üretmelerini salık veriyor. Yazılım kökenli çeviklik metodu, birçok faaliyet alanında kullanılıyor ve bazı şirketler, üst kademe yöneticileri dahil olmak üzere organizasyonlarının büyük kısmını çevik takımlara dönüştürmüş durumdalar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş