Pazarlamacının Yeni Araçları: Sosyal Medya ve Dijital

Kasım 2012

Daha fazla içerik için

Stuart Kolakovic

Sabah uyanınca yataktan çıkmadan tablet üzerinden haberleri okumak, hava durumunu kontrol etmek, günlük ajandanın üzerinden geçmek... Ardından arkadaşlarımızın neler yaptığını görmek için Facebook güncellemelerini gözden geçirmek... Gün içinde takip ettiğimiz forumlardaki fikirleri okuyup, almayı planladığımız ürün hakkında bir sonuca daha varmak... Cep telefonumuza Twitter vesilesiyle düşen bir mesaj sonucu öğle yemeği planlarımızı yapmak – artık e-posta yazmak bile zor!

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş