Organizasyonunuzu Çileden Çıkaran Engellerden Kurtarın

Şubat 2024

Daha fazla içerik için

Ağustos 1940’ta, ülkesi Alman uçaklarının saldırı dalgalarına hazırlanırken, İngiltere başbakanı Winston Churchill farklı bir düşmana karşı harekete geçti: uzun raporlar. 234 kelimelik “Özlü Olmak” adlı notunda, savaş kabinesi üyeleri ve onların çalışanlarından “raporlarının daha kısa olmasına dikkat etmelerini” rica etti. Churchill onları “kısa, net paragraflar” yazmaya, karmaşık argümanları veya istatistikleri eklere taşımaya ve “resmi jargon” kullanmayı bırakmaya çağırdı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş