"Önce Uyumak" Daha İyi Karar Almanızı Sağlamıyor.

Mayıs 2016

Daha fazla içerik için

Araştırma: UMass Amherst’ten Rebecca Spencer ve ortak araştırmacıları, Harvard Business School’dan Uma Karmarkar ve Stanford Business School’dan Baba Shiv, insanlardan potansiyel satın alım için dizüstü bilgisayar çantalarını değerlendirmelerini istediler. Öncelikle, deneklere değerlendirecekleri ürünlerin avantajları ve dezavantajları anlatıldı. Bazıları bilgiyi akşam geç saatlerde, uyumadan kısa bir süre önce aldılar; diğerleri ise önlerinde uzun bir günün olduğu sabah saatlerinde...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş