Ofiste Yüzünüze Sadece Yapay Bir Gülümseme Koymak Yeterli mi?

Nisan 2020

Daha fazla içerik için

“Muhtemelen pek çok gün işe gidip gelirken hayal kırıklığına uğruyor ve işte sizi bekleyen e-postalardan rahatsız oluyorsunuz. Ancak işe başladıktan sonra tüm bu duygularınızı çalışma arkadaşlarınıza yansıtmaktan kaçınıyor ve onlara sinirli veya tedirgin olduğunuzu belli etmek istemiyorsunuz. Peki çalışma arkadaşlarınızın yanında pozitif olmanızın gerçekten bir avantajı var mı? Ve bunu sağlamanın en başarılı yolları neler?”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş