Mütevazı Liderlere Değer Vermek İçin Bir Sebep Daha

Mayıs 2020

Daha fazla içerik için

Tevazu, işletme akademisyenleri arasında hızla popülerliğini artıran bir konu. Bu doğrultuda yapılan araştırmalar mütevazı liderlerin üst düzey ekipleri daha işbirlikçi olmaya teşvik ettiğini, katılımcı liderliğe örnek olduklarını ve organizasyon içinde bilginin paylaşımını artırdıklarını gösteriyor. Yeni bir araştırma, bu liderlerin lehine bir bulgu daha ortaya koyuyor: Mütevazı liderlerin yönettiği şirketler borsada daha iyi iş çıkarıyor

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş