En İyi Genişleme Hızı Nedir?

Mayıs 2020

Daha fazla içerik için

Kimi uzmanlara göre şirketler yeni sektörlere girme arayışındayken tam gaz ilerlemelidir, aksi takdirde çaresizce geride kalırlar. Diğer uzmanlarsa firmaların daha ılımlı bir büyüme izlemesi durumunda artan karmaşıklıkla ve zorluklarla daha iyi mücadele edeceklerini, böylece asıl hedeflerine daha hızlı erişebileceklerini düşünüyor. Çinli çok uluslu şirketlerin yürüttüğü bir araştırma, bu iki düşüncenin de kısmen doğru olduğunu öne sürüyor: Genişlemenin hızı, yeni sektörlerin lokasyonuna göre değişiyor

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş