Daha fazla içerik için

Evlere yemek kiti servisi yapan HelloFresh en son sağlıklı gıda ürünlerini tanıtmak için her geçen gün daha da popülerleşen bir yolu seçti ve bir Instagram yaşam tarzı influencer’ı tuttu: 1 milyondan fazla takipçisi olan, Minnesota’da yaşayan, iki çocuk annesi Jenna Kutcher. Kuthcer ve markanın tuttuğu diğer 15 influencer, 21 gün boyunca HelloFresh ürünlerini kullanarak yaptıkları yemeklerin fotoğraf ve tariflerini #RefreshWithHelloFresh etiketiyle paylaştılar. Kampanya kapsamındaki 461 influencer gönderisi 5,5 milyon kez görüntülendi ve influencer’ların takipçilerinin yüzde 20’si kendi Instagram hesaplarında HelloFresh’ten bahsettiler. Kısacası, parlak bir başarıya imza atıldı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş