Kararsızlık Kültürünü Bertaraf Etmek

Ağustos-Eylül 2015

Daha fazla içerik için

Can Akgümüş

Bazı insanlar bir türlü karar veremezler. Aynı durum şirketler için de geçerli. Liderler organizasyonlarında gerçekleşen günlük konuşmaların tonunu ve içeriğini dönüştürerek kararsızlığın hakkından gelebilirler. Kulağa tanıdık geliyor mu? Her çeyrek yapılan toplantıda oturuyorsunuz ve iş arkadaşlarınızdan biri büyük bir yatırım gerektirecek yeni bir ürünü bitmeyen bir sunumla anlatıyor. Bittiğinde odaya sessizlik hakim olur. İnsanlar sağa, sola ya da önlerine bakıyor ve birinin söz almasını...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş