Stratejik Niyet

Ağustos-Eylül 2015

Daha fazla içerik için

Kaynak ve yetkinliklerinin çok ötesinde hırslı hedeflerle yola çıkan şirketler liderliğe yürüyor. Günümüzde çeşitli sektörlerden pek çok yönetici yeni küresel rakiplerinin rekabet avantajıyla boy ölçüşebilmek için çabalıyor. İşgücü maliyetlerini düşürmek için üretimi başka ülkelere taşıyor, küresel ölçekteki ekonomileri yakalamak için üretim hatlarını modernleştiriyor, kalite çemberleri ve tam zamanında üretim stratejisi oluşturuyor ve Japon İK uygulamalarını benimsiyorlar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş