Tasarım Odaklı Düşünme

Ağustos-Eylül 2015

Daha fazla içerik için

Bir tasarımcı gibi düşünmek ürün, hizmet, süreç ve hatta strateji geliştirme biçiminizi dönüştürebilir. Thomas Edison elektri ampulünü yarattı ve bütün bir endüstriyi bunun etrafında geliştirdi. Ampül genellikle Edison’un kendi imzasını attığı buluş olarak görülür; fakat Edison, ampülü kullanmayı mümkün kılacak elektrik enerjisi üretimi ve iletimi olmaksızın, buluşun ucuz bir numaradan başka bir şey olmayacağını anlamıştı. Dolayısıyla bunu da yarattı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş