İşverenler Mental Sağlık Hakkında Daha Fazla Konuşmalı

Şubat 2021

Daha fazla içerik için

Son dönemlerde mental sağlık farkındalığı, dönüm noktasına ulaştı. Pek çok ünlü isim bu konuda açıkça konuşarak etiketlenme zihniyetini ortadan kaldırmaya yardımcı olsa da insanların iş yerinde mental sağlık hakkında konuşurken kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için bu gelişmeler henüz yeterli değil. Her yıl mental sağlıkla ilgili durumlar nedeniyle 200 milyondan fazla iş günü ve çalışan üretkenliğinde 16,8 milyar dolar kaybedilmesine rağmen mental sağlık bir tabu olmaya devam ediyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: SAĞLIK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş