İş Yerinde Özgür Hissediyor musunuz?

Aralık 2023

Daha fazla içerik için

VIrgInIa Üniversitesi Darden İşletme Okulu, Frank M. Sands Sr. kürsüsünde işletme alanında öğretim üyesi olan doçent Laura Morgan Roberts, organizasyonların tüm çalışanların iş yerinde dört özgürlüğü nasıl deneyimlediğine odaklanmaları gerektiğini savunuyor: Kendin gibi olma özgürlüğü, gelişme özgürlüğü, dinlenme özgürlüğü ve başarısız olma özgürlüğü. Roberts’ın çalışmaları, tarihsel olarak ötekileştirilmiş gruplardan gelen çalışanların bu özgürlüklere genellikle neden daha az erişebildiklerini araştırıyor ve tüm çalışanların iş yerinde özgür olabilmelerini sağlamak için stratejiler sunuyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: ESENLİK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş