Daha fazla içerik için

Holly Andres

Özgün ve yetkilendirici bir lider olmanın ilk adımı güvendir... 2017’de bir bahar akşamında Uber’ın o dönemki CEO’su Travis Kalanick, Körfez Bölgesi’nde bulunan şirket merkezindeki bir toplantı odasına girdi. Bu makalenin yazarlarından Frances (Frei) onu bekliyordu. Şirketin ABD ve Kanada biriminin genel müdürü Meghan Joyce bizlere ulaşmış ve şirketin ciddi, derin yaralarını iyileştirme konusunda yardım talep etmişti. Birçoğu kurucusu tarafından yönetilen şirketlerin, liderlik ve kültürel anlamda karşılaştıkları zorlukları aşmasına geçmişte de yardımcı olmuştuk

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: İNSANLARI YÖNETMEK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş