Evrimin İnovasyonla İlgili Bize Öğretecekleri Var

Haziran 2022

Daha fazla içerik için

30 Kasım 2020 tarihinde Moderna Therapeutics adlı ilaç şirketi, son 10 ayda dünya çapında 1,5 milyona yakın insanı öldüren SARS-CoV-2 virüsüne karşı geliştirdiği mesajcı RNA aşısının üçüncü faz klinik deneylerinde yüzde 95 koruma oranı elde ettiğini duyurdu. Piyasada Covid-19 aşılarıyla ilgili devam eden yarışa görece yeni katılan ve pandemiden önce çok az insanın tanıdığı Moderna, ilk bakışta ani bir başarı yakalamış gibi görünse de, şirketin CEO’su Stéphane Bancel bu başarının ardında 10 yıllık bir süreç olduğunu belirtiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş