“En Beklenmeyeni Beklemek”

Mayıs 2020

Daha fazla içerik için

Son zamanlarda iş dünyasını nitelemek için kullandığımız “belirsizlik” kavramını belki de içinde bulunduğumuz dönemde en derinden hissediyor ve yaşıyoruz. Alıştığımız yapıların birçok açıdan sorgulandığı ve büyük değişimlerin başlangıcı olma potansiyeline sahip bu dönemde iş dünyası, doğru adımlarla değerli öğrenimler edineceği ciddi bir sınavdan geçiyor. Duayen iş insanı, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan pandeminin iş dünyasına etkilerini, Anadolu Grubu’nun bu dönemdeki stratejilerini, 40 yılı aşkın deneyimlerinden süzülen tavsiyelerini ve çok daha fazlasını HBR Türkiye’ye anlattı…

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş