Eğlence ve Medya Sektörü Büyüme Fırsatları Arıyor

Kasım 2023

Daha fazla içerik için

Pandemi sırasında, insanların evlerine kapanmak durumunda kaldıkları günlerde tüketiciler, medya ve eğlence servislerini yoğun bir şekilde kullanmaya başlamışlardı. Bu durum da özellikle 2021 yılında küresel eğlence ve medya sektörünün ciddi bir sıçrama yapmasına, yılı büyük kârlılıkla bitirmesine neden olmuştu. Ancak PwC’nin yeni sektörel araştırması endüstri gelirlerinin 2021 yılından bu yana düzenli olarak düştüğüne dikkat çekiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş