Dijital İnovasyon ve Stratejik Dönüşüm İçin Doğru Zaman

Nisan 2015

Daha fazla içerik için

Değişen iş ihtiyaçları ve küresel değer zincirindeki kaynakları kullanma gereksinimi, şirketler için yeni engelleri ortaya çıkarıyor. Çoğu organizasyon bu sıkıntı ve engellerin üstesinden, artan verimlilik, operasyon kalite ve hızı sayesinde, şirket birleşmeleri ve iş ortaklıkları ile gelmeye çalışıyorlar. Fakat bu çabaların çoğu, beklenmeyen neticeler, gereksiz maliyetler, müşterinin ihtiyacına cevap verememe durumu ve inovasyon için kayıp fırsatlarla sonuçlanıyor...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş