Cinsiyet Eşitliğinde Mikro Adımları Hafife Almayın

Şubat 2021

Daha fazla içerik için

Sağlık teknolojileri, sağlık ve yüksek teknolojinin kesişimiyle oluşan ve hızlı büyüyen bir alan. Bu alanda medikal cihazlar, dijital sağlık araçları ve sağlık ve bakım hizmetlerine yönelik bilişim çözümleri üretilip pazarlanıyor. Her ne kadar işgücünün yaklaşık yarısını kadınların oluşturduğu sağlık hizmetleri, cinsiyet eşitliğinde öncü sektörlerden biri gibi görülse de sağlık teknolojileri alanı cinsiyet, ırk ve diğer çeşitlilik unsurları açsından bakıldığında daha çok teknoloji sektörünü andırıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: CİNSİYET
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş