Çevik Dönüşümlerde İnsanı Odağa Almak

Aralık 2021

Daha fazla içerik için

Artık 150 yıl öncesinin üretim modellerine göre geliştirilmiş lineer iş yapış biçimleri, süreçleri ve alışkanlıklarının geçerliliğini yitirdiğini görüyoruz. Sadece iyi yağlanmış çarklardan oluştuğu varsayılan hiyerarşik yapıların, komut ve kontrol tarzı yönetim işleyişinin çalışmadığını Covid-19'un da fazlaca etkilediği bu zorlayıcı dönemde herkes daha net bir şekilde fark etmeye başladı. Bugün üç-dört yıllık stratejilerle ilerlemek ne yazık ki mümkün değil çünkü oluşturduğunuz iş modeli ve yapısı çok hızlı bir şekilde demode olabilir ve yeni nesil çalışma kültürüne adapte olmakta kendiniz de dahil olmak üzere zorluk çekebilirsiniz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş