Cesur Değişime Yön Veren Hikâye Anlatıcılığı

Aralık 2023

Daha fazla içerik için

Acil çözüm gerektiren bir organizasyonel problemle karşı karşıya olan bir lider olduğunuzu varsayalım. Bu sorun iflas etmiş bir kültür de olabilir, artık pazarınıza uymayan bir ürün de. Bir çözüm üretme adına birçok adım attınız. Temel sorunu ve ilerlemenize mani olan engelleri tespit ettiniz. Size yol gösteren, zekice tasarlanmış deneyler yaptınız. Sizden farklı düşünenler de dahil, yardımına ihtiyaç duyacağınız herkesin bilgisine başvurdunuz ve güvenini kazandınız. Bütün bunları yaptıktan sonra kritik bir zorlukla daha başa çıkmaya hazırsınız: Organizasyonunuzun enerjisinden yararlanıp değişime yön verecek netlik ve ikna edicilikte bir hikâye kurgulamak.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş