“Büyük İstifa” Hareketi Şirketleri Değişime Zorluyor

Nisan 2022

Daha fazla içerik için

İş dünyasının derinden etkilendiği pandemi ile birlikte daha önce görülmemiş sayıda kişinin işi bırakmaya başladığı ya da beyin göçü yaptığı bir gerçek. Art arda gelen pek çok ayrılık, global bir “büyük istifa” hareketine dönüştü. Ege Genç İş İnsanları Derneği’nin (EGİAD) İstifa Pandemisi ve Beyin Göçü konulu toplantısında pandemiyle birlikte başlayan ve ABD gibi bazı gelişmiş ekonomilerde hâlâ devam eden “Büyük İstifa” dalgasının küresel istihdam piyasasına etkileri değerlendirildi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş