Bir İnovasyon Stratejisine İhtiyacınız Var

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

Ödünleşim kararları almanızın ve doğru uygulamaları seçmenizin tek yolu bu... İnovasyon girişimleri sıkça başarısız olabiliyor ve Polaroid, Nokia, Sun Microsystems, Yahoo, Hewlett-Packard ve birçok diğer şirketin yaşadığı üzere, başarılı inovatörler performanslarını sürdürülebilir kılma konusunda sorunlarla karşılaşabiliyor. İnovasyon kapasitesi oluşturmak ve bunu sürdürülebilir kılmak neden bu kadar zor? Nedenler genel söylem olan “İcranın başarısız olmasından” çok daha derine iniyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş