Daha İyi İnovasyon için Uyumsuz Düşünürler Bulun

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

En iyi fikirler çoğunlukla “analog alanlardan” gelir. İşte size, uzmanlık alanınız dışından gelecek inovasyon fikirlerine odaklanmanız gerektiğini söyleyen bir araştırma: Araştırmacılar; marangozlara, çatıcılara ve patencilere, bu üç alandaki güvenlik malzemelerinin nasıl geliştirilebileceğini sorduklarında her üç grup da kendi alanları dışında kalan iki alanda daha özgün ve iyi çözümler bulmaya eğilim gösterdi. Yani sorundan konseptsel olarak ne kadar uzak olursanız bulduğunuz çözüm...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş