Daha fazla içerik için

Biz insanlar bilinmeyenden korkmak üzere programlanmış varlıklarız. İşte bu nedenle belirsizlik, ister makro düzeyde olsun (mesela tüm dünyayı etkileyen ekonomik, jeopolitik ya da sağlıkla ilgili bir kriz), ister mikro düzeyde kalsın (Bu işi alabilecek miyim? Bu girişim başarılı olacak mı? Kariyerimde doğru rotada olduğumdan emin miyim?) sinir bozucu, yorucu ve hatta sarsıcı olabilir. Üstelik bu içsel tepki insanların çok önemli bir gerçeği göz ardı etmesine neden oluyor: Belirsizlik ve olasılık bir elmanın iki yarısı gibidir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş