Mütevazılık, Karizmatik Liderliği Tahtından İndirebilir mi?

14 Aralık 2020, Pazartesi

Çok sevdiği işinden ayrılan arkadaşım yöneticisini şöyle tanımladı: “O yeterince iyi, nazik, yetenekli ve çok zeki. İşe heyecan ve eğlence katmayı çok iyi biliyor. Konuştuğu zaman akan sular duruyor ve herkesi kendisine hayran bırakıyor. Zorlayıcı hedefleri var ve çok ileri görüşlü…” Peki sorun ne diye sorduğumda bana şu yanıtı verdi: “Hiç kimseyle çalışırken kendimi hiç bu kad...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş