Yetenekli Çalışanları Elinizde Tutmanın Gerçek Sırrı

Haziran 2022

Daha fazla içerik için

Eşsiz yeteneklere sahip bireyler organizasyonlarının ürettikleri işin değerini ve hatta tabiatını derinden etkileyebiliyorlar. Bir film stüdyosu, Julia Roberts olsa da olmasa da film çekebilir ama o film aynı film olmayacaktır. Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers olmadan da sahaya çıkabilir ama farklı bir hücum planı kullanması gerekecektir. Bir ilaç şirketi yıldız araştırmacısını kaybederse araştırma programını değiştirmek zorunda kalacaktır. Bir serbest hedge fon, yatırım gurusunu kaybederse yatırım yaklaşımını değiştirmesi gerekecektir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş