Yapay Zeka Çağında Etik

Mart 2020

Daha fazla içerik için

Dört İngiliz denizci bir sefere çıkarlar. Ancak bu sefer her zamankinden farklı olur ve aksilikler peşlerini bırakmaz. Önce şiddetli fırtınaya yakalanırlar ve gemiyi batmadan terk etmek zorunda kalırlar. Sığındıkları sandalda yaklaşık 10 gün boyunca yaşamlarını sürdürmeyi sağlayacak yiyecek ve su bulunur. O kadar uzun süre denizde kalacaklarını düşünmeyen ve mutlaka kurtarılacaklarını hayal eden mürettebat için işler pek yolunda gitmez. Yiyecekleri biten denizcilerin kurtarılma hayalleri yavaş yavaş suya düşmeye başlarken hayatta kalabilmek için bir şeyler yapmaları gerekir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: ETİK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş