Vaka Çalışması: Yeni Bir Proje Yönetimi Sistemi Kurmalı mıyım?

Ocak 2024

Daha fazla içerik için

Cynthia Ramos sadece ortak buzdolabından makarna salatasını almak ve masasında yemek istiyordu ama bunun yerine Jim Miller’la bir başka tartışmanın içine çekildi. Altı ay önce MainFrame’e yazılım geliştirici olarak katıldığından bu yana Jim’le yaptığı her konuşma, şirketin proje yönetim sisteminin ne kadar büyük bir engel oluşturduğu üzerineydi. Şirketteki daha ilk gününde, bir oda dolusu yeni meslektaşının arasında Jim ona, eski işvereninin Scrum kullanıp kullanmadığını sormuştu.1 “Hayır” dediğinde Jim sırıtmış ve “Buraya gelmek için oradan ayrıldığına pişman olabilirsin!” demişti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş