Vaka Çalışması: Doğru İnsanlar Doğru Koltuklarda mı?

Temmuz-Agustos 2024

Daha fazla içerik için

HIGHSTREET PROPERTIES’in yeni CEO’su Shannon Levy, şirketin Londra’daki merkezinin penceresinden dışarı bakıyordu. Shannon, Justin Mooney’i kovup kovmamayı düşünüyordu. Bir zamanların başarılı perakende AVM geliştiricisi Highstreet, tüketicilerin e-ticarete yönelmesi, AVM’lerin COVID-19 nedeniyle kapanması ve şirket içinde strateji konusunda yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle darbe almıştı. Shannon şirketin başına işleri yeniden toparlamak üzere getirilmişti. 100’üncü gününe hızla yaklaşırken üst düzey liderlik ekibini seçme, hizalandırma ve motive etme konusunda şimdiden geride kaldığını hissediyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş