Tech4Good: Büyük Sorunlar İçin Akıllı Çözümler

Ağustos 2019

Daha fazla içerik için

Sosyal ve ekolojik sorunların teknoloji tabanlı çözümleri büyük bir pazar potansiyeli vaat ediyor. Ekolojik problemler, enerji ve gıda sorunu, sosyal adaletsizlik ve cinsiyet eşitsizliği, yoksulluk ve açlık, insanın iki yüz bin yıllık tarihinde karşılaştığı en büyük sorunlar arasında. Hepimizin yüz yüze olduğu bu sorunlar, şirketler açısından da faaliyet gösterdikleri pazarlara ilişkin çok önemli belirsizlik ve risk faktörleri oluşturuyor. Öte yandan tüm bu sorunlar, aynı zamanda önemli bir pazar potansiyeline de işaret ediyor. Özellikle büyük bir ivmeyle yükselen ve bu sorunlar için benzersiz çözümler sunan dijital teknolojilerin kullanılması söz konusu olduğunda.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: TEKNOLOJİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş