Tasarım Odaklı Düşünme Metoduyla Daha İyi Bir Toplantı Planlayın

Nisan 2018

Daha fazla içerik için

"Bazen, toplantılarda otururken, özellikle de insanlar pek katılımcı görünmediğinde, kişisel olarak harcanan zamanının maliyetini hesaplıyorum. Ofisimdeki haftalık rutin bir toplantının -hem sıkılmış hem de endişeli görünen 50 kişinin oturduğu tipik bir konferans odasında- maliyeti yıllık 177 bin dolar ve elbette bu senaryoya [organizasyon] genelinde her gün yüzlerce kez rastlanıyor. Bu, gücümüzü emer ve çalışanlar arasında alaycılık tohumları eker. Bu yüzden pek çok toplantı aslında fırsat kaybı."

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş