Analitik Odaklı Rekabet

Ağustos-Eylül 2015

Daha fazla içerik için

Hepimiz bir alandaki çığır açıcı uygulamanın ne kadar önemli olduğunu biliriz. Yıllar içerisinde şirketlerden gelen çığır açıcı uygulamalar (American Airlines’ın elektronik rezervasyon sistemi, Otis Elevator’un bakım zamanlarını tahmin eden metodolojisi, American Hospital Supply’ın çevrimiçi sipariş altyapısı gibi) yaratıcılarının gelirlerini ve ünlerini ciddi biçimde artırdı. Bu gıpta edilen uygulamalar verileri öyle bir topladı ve analiz ettik ki uygulamalar müşterilerin beklentilerini...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş