"Sanayi Şirketlerinin Zamanı Geldi"

Kasım 2016

Daha fazla içerik için

Dijital dönüşümün en fazla değer ortaya koyduğu ama bir o kadar da sorgulandığı ve ağır ilerlediği endüstrilerin başında sanayi geliyor. Sanayi şirketleri bu zinciri kırmak ve daha rekabetçi olmak için çaba gösteriyor. Geçtiğimiz ay Türkiye’yi ziyaret eden GE Digital’ın Chief Commercial Officer’ı Kate Johnson, HBR Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan’a dijital dönüşümün GE’ye kattıklarını ve sanayi şirketlerine yönelik potansiyelini anlattı. Röportaj: Serdar TURAN

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş