Risklerle Yaşamanın Yolları

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

Risklerin tümünden kaçınamazsınız. Genellikle bir krizin ardından düzenleyiciler ve yöneticiler, krizin bir daha olmaması için önleyici tedbirler alır. Enron ve WorldCom’un büyük finansal yolsuzluklarla sarsılmasından sonra, 2002 yılında, ABD’li kanun yapıcılar, yönetim kurulu üyelerine ve yöneticilere yeni sorumluluklar yükleyen Sarbanes-Oxley yasasını oluşturdu. 2008 finansal krizinin ardından birçok büyük banka iş modellerini değiştirdi ve diğer şirketler de kredi risklerini...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş