“Paradigma Değişimi, Alıştığımız Hikâyeleri Geçersiz Kılıyor”

Mayıs 2023

Daha fazla içerik için

Yaklaşık 30 yıldır Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşmesi yönünde çalışmalar yürüten Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), son iki yıldır dünyadaki paradigma değişimini dikkate alarak ülkemizin bilimsel ve teknolojik ihtiyaçlarına odaklanan araştırmaların desteklenmesine ağırlık veriyor. İçinde bulunduğumuz dönemi bir “kırılım çağı” olarak tanımlayan TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, ülkemizde verinin halen katma değer yaratan yapıcı sonuçlar için kullanılmadığına, bu kapsamda nitelikli araştırmaların desteklenmesi ve sonuçlarından yararlanılmasının önemine dikkat çekiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş