Nurus Yönetim Kurulu Üyeleriyle Ofis Mobilyaları Şirketini Dikey Entegre Bir Teknoloji Şirketine Dönüştürmek Üzerine…

Ocak 2023

Daha fazla içerik için

Nurus, teknolojik dönüşümünü tamamlamış yaratıcı bir şirket. Bugün çalışma alanı mobilyalarında yalnızca ülkemizde değil global alanda bir isim olması, alametifarikası olarak inovasyon ve tasarımı merkeze alması, yeni malzemeler geliştirebilen, makineler tasarlayıp üretebilecek Ar-Ge ve teknik altyapıya ulaşmasıyla, dikey entegre bir teknoloji şirketi konumunda. Birkaç yıl içinde 100 yaşına basacak olan Nurus’un üçüncü kuşak yöneticileri olarak bizler, Renan ve Güran, şirketin dünya çapında tanınan uluslararası bir marka haline gelmesine ve dönüşmesine büyük emek verdik.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş