Müşteri Yönetimine Derinlikli Bakış

Temmuz 2022

Daha fazla içerik için

“Müşteri velinimetimizdir.” İş dünyamızın her kademesinde bu özlü sözü sıkça duyarız. Günün sonunda her şirketin nihai hedefi müşterilerinin gözünde en beğenilen marka olmak, onları ürün ve hizmetleriyle büyülemek, müşteri memnuniyetini ve dolayısıyla da kârlılığı artırmaktır. Gelin görün ki müşterilere yönelik hedefler koyarken tüketici trendleri, pazara ilişkin rekabet analizleri ya da geleceğe dair satış öngörülerini içeren stratejik planlar artık tek başına yeterli olmuyor. Bugüne dek yapılan pek çok araştırma benzer planları yapmadan önce müşterilerin sorun ve isteklerini doğru tespit etmek gerekliliğine vurgu yapıyor. Artık müşteri yönetiminde daha derinlikli bir bakış açısına ihtiyaç olduğu aşikâr.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş