Liderlik Eğitimleri Neden Başarısız Olur ve Bu Konuda Ne Yapmalıyız?

Ekim 2016

Daha fazla içerik için

Şirketler, büyük bir eğitim soygunuyla karşı karşıya. Amerikan şirketleri çalışan eğitimine ve öğretimine inanılmaz bir para harcıyor (sadece 2015’te ABD’de 160 milyar dolar ve dünyada 356 milyar dolar) fakat bu yatırımlardan iyi bir geri dönüş alamıyorlar. Genelde öğretim, organizasyonel performansın artmasını sağlayamıyor çünkü çalışanlar kısa süre içinde yine eski iş yapma biçimlerine geri dönüyorlar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş