Kurumsal Girişim

Ekim 2013

Daha fazla içerik için

Her gün daha fazla akıllı şirket bir sonraki atılımını bulmak için girişim sermayesine başvuruyor. GENOM BİLİMİ devrimi ilaç sektörünü değiştirirken, Eli Lilly hayatta kalmasının bu değişime ayak uydurmaya bağlı olduğunu fark etti. Bu nedenle şirket 2001’de, sadece start-up’ken yeni biyoteknoloji şirketleriyle iş yapmak için kurumsal bir girişim sermayesi (VC) fonu oluşturdu. 2013’te, Lilly Ventures birçoğu biyolojik verileri analiz ederek ana şirkete, ilaç geliştirme bilimi hakkında değerli...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş