Kırsal Pazarlardaki Zenginliği Ortaya Çıkarmak

Haziran 2014

Daha fazla içerik için

Tüketici ürünleri kırsal kesimlerde fazla talep görmese de, gelişmekte olan bazı büyük ekonomilerde kırsal pazarlar her zamankinden hızlı büyüyor. Artan maaşlar, büyüyen bir orta sınıf oluşturuyor. Çin, Meksika ve Güney Afrika gibi ülkelerin kırsal kesimlerinde ikamet edenler şehirdeki rakiplerine göre maaşları konusunda geleceğe dair daha iyimser olduklarını söylüyor. Çin’de kırsal yöredeki talep şehirlerdeki talep miktarını çoktan geride bıraktı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş