Kadının Yükselişi: Görünmez Duvarlar

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Janusvanden Ejnden

Liderlik rollerinde kadınlara daha fazla yer verme isteği uyandıran hedefler belirleyerek cinsiyet çeşitliliğini bir öncelik haline getiren, üst kademe pozisyon adayı listelerinin çeşitlilik barındırması konusunda ısrarcı olan ve mentorluk ve eğitim programları geliştiren CEO’ların çoğu hüsrana uğruyor. Bu CEO’lar ve şirketleri, potansiyel vadeden profesyonel kadınlara yönelik daha sağlam bir kanal inşa edebilmek için zaman, para ve iyi niyet harcıyor fakat bir şey elde edemiyorlar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş